Publikacje » JP2 Love wydarzenia
JP2 Love wydarzenia
Publikacja i zapowiedź projektu w Cashcom.pl

Publikacja i zapowiedź projektu w Cashcom.pl

JP2 Love i Polski Papież w kontekście miłości. 'Jego serce było otwarte dla wszystkich i stał się dla wszystkich inspiracją' - Prezydent Peres.

Serwisy Internetowe JP2Love.com i JP2Love.pl są częścią dużego multimedialnego projektu, którego główną pozycją jest album JP2Love, poświęcony pamięci o Janie Pawle II: o jego przesłaniu miłości i dialogu.

 Na album składa się poezja Jana Pawła II, fotografie z planów dwóch filmów biograficznych oraz zdjęcia osobistych pamiątek po Papieżu, rękopisy do tej pory niepublikowane oraz wypowiedzi autorytetów różnych wyznań np.: Prezydenta Szimona Peresa, byłego Prezydenta Nelsona Mandeli i Dr. Zbigniewa Brzezińskiego.

 W przygotowywanych w językach polskim i angielskim Serwisach będą zamieszczane m.in. wywiady ze znanymi autorytetami o etyce w sporcie, polityce i biznesie, wypowiedzi osób z różnych kręgów kulturowych świata na temat wiedzy o naukach Polskiego Papieża oraz relacje z bieżących wydarzeń, związanych z formowaniem się publicznej pamięci o Janie Pawle II.

W specjalnej Galerii będą prezentowane amatorskie zdjęcia pamiątkowe ze spotkań z Janem Pawłem II przysyłane przez użytkowników serwisu. Otwarte Forum będzie służyć szerokiej wymianie poglądów o wpływie nauk Polskiego Papieża na nasze osobiste i społeczne życie.

Producent Judyta Papp planuje wydanie albumu i serwisu Internetowego oraz rozpoczęcie kampanii promocyjnej jesienią, w 33. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża, jako przypomnienie ogólnoludzkiego znaczenia Jego przesłania o miłości i dialogu.

  
Komentarz
Dodaj komentarzMapa Strony
JP2 Love 2019 © Judyta Papp Ltd. All Rights Reserved.