Publikacje » Co nowego
JP2 Love publikacje
Co nowego
Reklama w Gazecie Wyborczej, 24 lutego 2016 r.

Publikacja ukazała się na polskim rynku w magazynie Książki, drukowanym przez Gazetę Wyborczą.

JP2 Love - Papież na multimedialne czasy - PolskaMaSens.pl

'To był 2002 rok, Jan Paweł II był już mocno chory, zawsze chciałam Papieżowi zrobić dobrą sesję portretową', opowiada Judyta Papp. Wysyła, więc po prostu pocztą prośbę wraz ze swoim portfolio, a z Watykanu dostaje odpowiedź gdzie, kiedy i ile będzie miała czasu.. O genezie projektu opowiada producent JP2 Love w rozmowie z Witoldem Beresiem. 

Publikacja i zapowiedź projektu w Cashcom.pl

Serwisy Internetowe JP2Love.com i JP2Love.pl są częścią dużego multimedialnego projektu, którego główną pozycją jest album JP2Love, poświęcony pamięci o Janie Pawle II: o jego przesłaniu miłości i dialogu.

JP2 Love, czyli multimedialnie o Janie Pawle II

'Do albumu z poezją Karola Wojtyły udało się pozyskać z Watykanu niepublikowane dotąd rękopisy papieża, dzięki m.in. staraniom ks. prałata Pawła Ptasznika, kierownika Sekcji Polskiej watykańskiego Sekretariatu Stanu' - powiedziała PAP autorka i producentka projektu Judyta Papp.

NYC Nowy Dziennik: Rozmowa z Judytą Papp, autorką i producentką projektu 'JP2 Love'

Anna Bernat: Jan Paweł II w ujęciu multimedialnym. Ekskluzywne wydanie albumowe i na platformach Internetowych, na Facebooku, projekt w polskiej i angielskiej wersji językowej o zasięgu międzynarodowym, w którym są zaangażowane polskie i światowe autorytety. Co to właściwie jest?

 
Komentarz
Dodaj komentarzMapa Strony
JP2 Love 2019 © Judyta Papp Ltd. All Rights Reserved.